تحقیق درباره گردن درد

تحقیق درباره گردن درد

نوع فایل: doc

تعداد صفحات: 23

دسته بندی: -

قیمت: 5000 تومان

تعداد نمایش: 232 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 سپتامبر 2018

به روز رسانی در: 13 سپتامبر 2018

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5000 تومان – خرید

آنچه شمادرباره گردن درد باید بدانید:
ناحیه سروگردن نسبت به فشارهای مختلفی آسیب پذیر است. طرز ایستادن باعث آسیب دیدگی گردن، سر و ستون فقرات می شود. تصادفات ماشینی می تواند باعث ضربه دیدن شود. پیری و سائیدگی نیز می تواند باعث تورم مفاصل گردند. حتی فعالیتهای مثل جویدن لثه های دندان و مطالعه در تختخواب هم می تواند باعث درد گردن شود. چگونه ما می توانیم جلوی این مشکلات پنهانی را بگیریم؟ و اگر ما جلوی آنها را بگیریم چگونه می توانیم به سرعت این مشکلات را حل نماییم.

دراین مقاله شما موارد زیر را خواهید آموخت:
1- تشریحی مقدماتی از ناحیه گردن
2- دلایل رایج برای گردن دردها و سردرد ها
3- راه های کاهش فشار و خطر آسیب پذیری
4- تمریناتی که باید درخانه انجام شوند
5- چگونگی کمک گرفتن از یک متخصصص درمان شناسی
هر مشکلی که طبیعی است در مانی جسمانی که درمان شناس جسمی دارند . چطور می تواند به معالجه سریع شما کمک کند و عادات جدید برای کم کردن خطر آسیب دیدگی گردن را به شما آموزش دهد.

* تشریح ناحیه گردن
یکی از پرانعطاف ترین نواحی ستون فقرات ناحیه گردن می باشد که از مهره هفت دیسک انعطاف پذیر ماهیچه ها و رباط های مهره ای که برای نگهداشتن آنها در جایشان تشکیل شده است بالاترین دیسک گردنی قسمت بالای ستون فقرات را به ابتدای کاسه سر منتقل می کند. ریسمان فقراتی که تکانهای عصبی را به هر قسمت از بدن می فرستد از طریق یک کانال در مهره های گردنی و در ادامه آن همه راهها به سمت پائین ستون فقرات امتداد می یابد. عصبهای گردن به سمت بازوها پخش می شوند به همین علت درد بازو بیشتر مواقع باعث ایجاد مشکل درگردن می گردد.

* علت های ممکن برای گردن دردها و سردرد ها:
یکی از رایج ترین دلایل دردگردن و بیشترمواقع سردردها، فشارهای ناچیز است. عادتهای بد ایستادن بدون هیچ فشاری حتی فعالیتی ناچیر مطالعه درتختخواب کمی تواند منجر به دردگردن، سردرد و مشکلات بیشتری گردد. قانون اولیه ساده است. گردن درد را در وضعیت طبیعی هر زمان که ممکن است حفظ نمایید. به عبارت دیگر به مدت طولانی گردن خود را به سمت جلو خم نکنید سعی کنید برای مدت طولانی یک وضعیت ننشینید. اگر شما مجبور بودید برای مدت طولانی بنشینید طرز قرارگیری خود را خوب کنید. سر خود را به حالت طبیعی نگهدارید. مطمئن شوید که پشت شما تقویت و حفاظت می شود.